Mijn BVDM

Over BVDM

Ons team van gemotiveerde medewerkers staat steeds klaar om u van dienst te zijn.

Birger Van de Merlen

Zaakvoerder- Vennoot

Erkend Boekhouder -fiscalist

Raadslid – Ondervoorzitter bij BAB-BKR Antwerpen

Birger@bvdm.be

Kim Smits

Senior dossierbeheerder

Stagiair Boekhouder-fiscalist

kim@bvdm.be

Ilse Hermans

Senior dossierbeheerder

Erkend Boekhouder- Fiscalist

Ilse@bvdm.be

Kelly Van Echelpoel

Junior dossierbeheerder

kelly@bvdm.be

Kim Verlinden

Junior dossierbeheerder

kim.v@bvdm.be

 

Margo Theunis

Junior dossierbeheerder

margo@bvdm.be

Boekhoudkantoor Van de Merlen
Handelslei 187
2980 Zoersel
BE 0841.381.067

T: + 32 3 291 00 10
M: info@bvdm.be

Inspiratie in uw mailbox